1. Bendrosios salygos:

  Šios prekių pirkimo-pardavimo sąlygos (toliau sąlygos) reglamentuoja naudojimąsi tomasgold.lt svetaine bei nustato apsipirkimo tomasgold.lt tvarką. Tomasgold.lt pasilieka teisę tikslinti šias sąlygas bet kokiu metu keičiant šį puslapį. Atnaujintos sąlygos pakeis visas anksčiau buvusias sąlygų versijas. Naudodamasis šia svetaine pirkėjas patvirtina, kad su sąlygomis ir visais jų pakeitimais sutinka. 
  Pirkėjas patvirtina pirkimo-pardavimo sąlygas su jomis susipažinęs ir pažymėjęs varnele prie teiginio „Susipažinau su prekių pirkimo-pardavimo sąlygomis ir su jomis sutinku“. 
  Pirkėjas privalo laikytis šių sąlygų ir nepažeisti LR teisės aktų.

  Šios prekių pirkimo-pardavimo sąlygos yra šalims teisinis dokumentas nurodantis pirkėjo ir pardavėjo teises prekių pirkimo, apmokėjimo, pristatymo ir grąžinimo tvarką bei kitas su prekių pirkimu-pardavimu tomasgold.lt internetinėje parduotuvėje susijusias nuostatas.

  Pirkti tomasgold.lt internetinėje parduotuvėje turi teisę juridiniai asmenys, pilnametystės sulaukę fiziniai asmenys bei  nepilnamečiai asmenys galintys savarankiškai disponuoti savo pajamas (jaunesni nei 16 m. amžiaus fiziniai asmenys privalo turėti tėvų ar globėjų sutikimą). Taip pat visų šiose sąlygose nurodytų asmenų įgalioti atstovai. 
  Pirkėjas sutikdamas su sąlygomis patvirtina, kad remiantis šiuo punktu, jis turi teisę pirkti tomasgold.lt internetinėje parduotuvėje.

  Internetinės tomasgold.lt parduotuvės pirkėjas atsako už pateiktų duomenų teisingumą. Registruojantis būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą (tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet taip pat formuojant PVM sąskaitą-faktūrą už įsigytas prekes). Registruojantis būtina nurodyti savo kontaktinį telefono numerį. Prieš išsiunčiant užsakymą tomasgold.lt komanda gali kreiptis dėl papildomos informacijos užsakymui patikslinti. Pateikus neteisingus duomenis, kliento galimybės naudotis www.tomasgold.lt svetaine gali būti ribojamos.

  Klientas atsako už pristatymo informacijos tikslumą.
  Klientas privalo visada nurodyti teisingą pristatymo adresą ir pašto kodą. Pateikus netikslią ar klaidingą informaciją, tomasgold.lt komanda neatsako už galimus pristatymo nesklandumus, o taip pat turi teisę reikalauti atlyginimo už pakartotinį pristatymą dėl neteisingai nurodytos pirkėjo informacijos.

  Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tuo atveju, kai nuostoliai kyla dėl to, jog pirkėjas, neatsižvelgdamas į pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus nesusipažino su šiomis sąlygomis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

  2. Prekių pirkimo-pardavimo sutartis. 

  Prekių pirkimo-pardavimo sutartis tarp šalių laikoma sudaryta nuo pirkėjo pilno apmokėjimo iki lėšų užskaitymo į pardavėjo banko sąskaitą.

  3. Prekių įsigijimo tvarka

  Užsakymas.  Pirkėjas gali užsisakyti prekes užsiregistravęs tomasgold.lt internetinėje parduotuvėje ir neužsiregistravęs, tiesiog tinkamai užpildęs būtinus informacijos laukus, numatytus prekių užsakymui įvykdyti.
  Pardavėjas pasilieka teisę atšaukti užsakymą be nurodytų priežasčių.

  Apmokėjimas. Apmokėjimas yra laikomas atliktu nuo to momento, kai lėšos yra faktiškai įskaitomos į pardavėjo banko sąskaitą.  
  Pirkėjas galimybę kaip atsiskaityti už prekes gali pasirinkti prekių pristatymo vietoje, jei pristatoma į parduotuvę, tokiu atveju galima atsiskaityti tiek banko kortele, tiek grynaisiais pinigais arba atsiskaityti už prekes per Paysera ar PayPal sistemą.  Tinkamai užpildžius su apmokėjimu susijusius laukus ir pilnai atlikus apmokėjimą pirkėjas elektroniniu paštu gauna užsakymo patvirtinimą. Jei prekė pristatoma per LP Express siuntų terminalą, klientas už prekę atsiskaito per Paysera arba PayPal sistemą. 
  Visos prekių kainos nurodytos su PVM eurais. Pirkimo dokumentus (PVM sąskaitas-faktūras) pirkėjas gauna prekių pristatymo metu.

  Pristatymas. Prekės yra pristatomos pirkėjui visose Lietuvos ir Estijos teritorijose per LP Express paštomatus, pristatant jas į mūsų parduotuves ar per įgaliotą pardavėjo atstovą.
  Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
  Pardavėjas pristato prekes pirkėjui  „Pristatymas“  skiltyje nurodytais terminais ir įkainiais. Šie terminai yra preliminarūs ir netaikomi tais atvejais, kai pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių. Taip pat pirkėjas sutinka ir pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo vėlavimą dėl nenumatytų priežasčių  ir nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  Pardavėjas pasilieka teisę pristatyti produktų siuntą atskiromis dalimis.
  Kliento atsisakymas priimti siuntą bus laikomas kaip klientui perduota prekė.
  Prekių pateikimo pirkėjui metu pirkėjas privalo kartu su pardavėju ar jo įgaliotu atstovu  (jei tokia galimybė yra) patikrinti siuntos ir prekės būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės ir prekių pažeidimų, tokių kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu nėra. Pastebėjus, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista t.y. suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista, arba prekės yra netinkamos komplektacijos, pirkėjas privalo tai pažymėti siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo ar neatitikimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės ir tokiu atveju yra laikoma, kad prekės yra pristatytos tinkamos būklės ir kokybiškos.

  Grąžinimas. Visos prekės parduodamos internetinėje parduotuvėje tomasgold.lt yra kokybiškos, patikrintos ir paženklintos prabomis. Prekės su brangakmeniais turi Lietuvos Prabavimo Rūmų sertifikatus.
  Pardavėjas atsisako grąžinti pinigus už tinkamos kokybės prekes vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Civiliniu Kodeksu ir mažmeninės prekybos taisyklėmis. Netinkamos kokybės prekes pardavėjas įsipareigoja pakeisti tinkamos kokybės prekėmis arba pašalinti jų defektus. Tokiu atveju prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, nesugadinta, nenaudota.
  Grąžinant prekes būtina laikytis šių taisyklių:
   Pinigai grąžinami po to, kai pardavėjas apžiūri grąžintą prekę ir įsitikina, kad prekė nepažeista, bei atitinka grąžinimo sąlygas. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
   Nesilaikant ankščiau išvardintų reikalavimų pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės.
   SVARBU: jeigu prekę įsigijote internetu, Jūsų pirkimo dokumentas yra sąskaita-faktūra, kurią gavote kartu su preke arba elektroniniu paštu.
   Keitimas. Pirkėjas turi galimybę pakeisti įsigytą prekę kita tomasgold.lt internetinės parduotuvės preke ta pačia kaina (ne pigesne) arba brangesne ( už ją primokėdamas)  iš anksto susitarus su pardavėju nurodytais susisiekimo būdais (kontakatais).

   4. Garantija

   Norėdami išvengti nesusipratimų, privalote atidžiai perskaityti prekės naudojimo instrukciją.
   Pristatomos prekės gali nežymiai skirtis nuo prekių, pavaizduotų internete, tad klientas turi atidžiai patikrinti prekės informaciją iš anksto, prieš patvirtindamas užsakymą. Tuo metu dedamos visos pastangos siekiant užtikrinti, jog tomasgold.lt parduotuvėje pavaizduotos nuotraukos su gaminių spalvomis, modeliais bei stiliumi atitiktų originalius, tačiau skirtumų gali pasitaikyti dėl techninių suvaržymų siekiant atkurti spalvą Jūsų kompiuterių ar telefonų ekranuose. Atitinkamai tomasgold.lt nebus atsakinga jokiomis aplinkybėms už bet kokią tinklapyje patalpintų produktų nuotraukų ar grafinių vaizdinių klaidą ar netikslumą. 
   Vienodų modelių svoriai gali neženkliai skirtis. 
   Įtvirtintų brangakmenių parametrai, nurodyti svetainėje (brilianto spalva ar švarumas) tam tikrais atvejais gali skirtis nuo Lietuvos Prabavimo Rūmų brangakmeniui  ar gaminiui suteiktų parametrų, nes Lietuvos Prabavimo Rūmai, vertindami  įtvirtintus gaminius, suteikia savo vertinimui 20% paklaidos tikimybę. 
   Garantija suteikiama tik prekėms su gamintojo defektu ir nesuteikiama prekėms, kurioms padaryta kitokia žala dėl nelaimingo atsitikimo, netinkamo naudojimo, netinkamo elgesio, aplaidumo ar nusidėvėjimo.
   Gamintojo garantija neapima žemiau nurodytų punktų:
    Garantija negalioja tuo atveju, kai prekė buvo iš dalies pakeista trečiųjų šalių, ją graviruojant, keičiant dydį arba kitaip keičiant prekę
    Jei kuri nors papuošalų dalis (įskaitant akmenis, grandinėlę, užsegimą) nukrito, ji turi būti grąžinama kartu su kitomis dalimis, prieš ketinant atlikti bet kokį taisymą.  
    Tomas Gold neprisiima atsakomybės dėl pamestų detalių ar akmenų.

    5. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

    Pirkėjas, naudodamasis tomasgold.lt internetine parduotuve, įsipareigoja laikytis šių sąlygų, kitų taisyklių, nurodytų internetinėje parduotuvėje bei nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.
    Pirkėjas turi teisę pirkti prekes tomadgold.lt internetinėje parduotuvėje šių sąlygų ir kituose internetinės parduotuvės informacijos skyriuose nustatyta tvarka.

    6. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

    Pardavėjas įsipareigoja šiose sąlygose ir internetinėje parduotuvėje nustatytomis sąlygomis sudaryti pirkėjui galimybę naudotis internetinės parduotuvės tomasgold.lt teikiamomis paslaugomis.
    Pardavėjas įsipareigoja gerbti pirkėjo teisę į jo duomenų saugumą ir naudoti pirkėjo duomenis tik šiose sąlygose ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
    Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu pirkėjas nepateikia visų užsakymui įvykdyti reikalingų duomenų ir nėra įmanoma susisiekti su pirkėju jo nurodytu telefono numeriu ar elektroniniu paštu, taip pat jei nėra atliktas pilnas apmokėjimas. Prekių pristatymo terminas tokiu atveju pradedamas skaičiuoti nuo visos informacijos pateikimo ir/ar apmokėjimo momento. Pardavėjas turi teisę iš anksto, nepranešęs pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jei pardavėjui nepavyksta susisiekti su pirkėju.

    Pardavėjas pasilieką teisę:
    Koreguoti  puslapyje esančią informaciją: prekes, prekių aprašymus, kainas ir taisykles. Atsiradus naujiems parduotuvės tomasgold.lt taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo.
    Riboti klientams galimybę naudotis šia svetaine, jei yra nesilaikoma šių taisyklių.
    Asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti į teisinę atsakomybę pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus.
    Reikalauti atlyginti užsakymo transportavimo išlaidas, jei klientas vienašališkai atšaukia vykdomą užsakymą, taip pat prekės keitimo atvejais.
    Reikalauti, kad remiantis Lietuvos Respublikos Civilinio Kodekso 6.367 straipsniu prekės būtų grąžintos kliento sąskaita arba klientas atlygintų grąžinimo (pristatymo) paslaugas.
    Iš klientui grąžintinos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

    7. Neatitikimai ir sistemos klaidos
    Atskirais atvejais dėl sistemos ar spausdinimo klaidų kainos ar kita informacija tomasgold.lt svetainėje gali būti neteisingai nurodyta. Nors pardavėjas deda visas pastangas siekiant išvengti tokių klaidų, bet jų gali pasitaikyti. Jei nurodyta produkto kaina yra mažesnė nei faktinė kaina, ar jeigu užsakyto produkto neturime, pardavėjas pasilieka teisę atšaukti užsakymą nedelsiant informuojant apie tai pirkėją bei grąžinti sumokėtus pinigus. Pardavėjas nebus atsakingas už žalą ir pirkėjo patirtus nuostolius dėl tokio užsakymo atšaukimo.
            Internetinėje parduotuvėje esančių gaminių svoris gali minimaliai skirtis. Jis bus apvalinamas pirkėjo naudai.

    8. Galutinės nuostatos

    Esant svarbioms priežastims, pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs pirkėjui.

    9. Privatumo politika 

    Naudodamiesi šia interneto svetaine Jūs suteikiate savo sutikimą įmonei Tomas Gold, 302861445 rinkti ir naudoti Jūsų asmens duomenis taip, kaip apibrėžiama šioje Privatumo politikoje. Tomas Gold, 302861445 naudoja informaciją, kurią pateikiate siųsdami užklausas mums, tame tarpe: vardas, pavardė, tel. nr., kitą kontaktinę informaciją (visi kartu – asmens duomenys), siekdama tinkamai administruoti Jūsų užsakymus/užklausas.
    Bendrosios nuostatos
               Tomas Gold, 302861445 jokiu būdu neparduoda ir neperduoda Jūsų Asmens duomenų jokiai trečiai šaliai be atskiro jūsų sutikimo. Jokia trečia šalis negali siūlyti Jums savo prekių ar paslaugų per Tomas Gold, 302861445 Valdomas elektronines sistemas. Tomas Gold, 302861445 nenaudoja Jūsų Asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslais. Jei Tomas Gold, 302861445 naudotų jūsų Asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, Jūsų sutikimas privalo būti gautas ir suteikta galimybė atsisakyti.
          Tomas Gold, 302861445 vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
    1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
    2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
    3. Asmens duomenys tvarkomi teisėtai.
    4. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.
    Tvarkydama ir saugodama Jūsų asmens duomenis Tomas Gold, 302861445 įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenims apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo.
    Asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
    1. Apdoroti Jūsų užklausas;
    2. Tiesioginės rinkodaros tikslais – tik suteikus galimybę atsisakyti ir atskirai sutikus;
    Asmens teisės
    Jūs, leidęs tvarkyti savo asmens duomenis, turite teisę:
    1. Reikalauti ištaisyti, sunaikinti arba sustabdyti Jūsų asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant aukščiau paminėto Europos reglamento ir kitų įstatymų nuostatų; 
    2. Nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys;
    3. Tomas Gold, 302861445, gavusi Jūsų prašymą dėl asmens duomenų tvarkymo, ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo Jūsų kreipimosi dienos, pateiks Jums atsakymą. Nagrinėjami tik tie prašymai dėl asmens duomenų tvarkymo, kurie pateikiami el. paštu Info@tomasgold.lt;
    4. Tomas Gold, 302861445 nariai/klientai turi teisę kreiptis dėl informacijos, susijusios su jų mokėjimų istorija ir pačių pateiktos informacijos panaikinimo. Tokie prašymai įvykdomi per 30 d. Nuo laiško gavimo el. paštu Info@tomasgold.lt;
    Baigiamosios nuostatos
    Esminiai šios Privatumo politikos pakeitimai nariams siunčiami elektroniniu paštu. Tomas Gold, 302861445 gali pakeisti šią Privatumo politiką be išankstinio perspėjimo. Jei turite klausimų dėl Privatumo politikos, bet kada galite kreiptis el. paštu Info@tomasgold.lt.
    Šio dokumento paskutinio atnaujinimo data yra 2018-06-22.