MISIJA 

Suteikti kuo didesnį, įvairesnį juvelyrinių dirbinių asortimentą, siekiant patenkinti net išrankiausio kliento poreikius.

VIZIJA

Būti lydere, kuri užtikrina geriausios kokybės juvelyrinius dirbinius ir taip didina klientų pasitikėjimą UAB „Tomas Gold“ įmone.

VERTYBĖS

Lyderystė
Siekdami klientams pateikti naujausias dirbinių kolekcijas, nuolatos lankomės garsiausiose juvelyrinių dirbinių parodose, susipažįstame su naujausiomis juvelyrinio meno tendencijomis, papuošalų madomis ir stengiamės vieni iš pirmųjų suteikti klientams galimybę išvysti naujoves mūsų salonuose.

Sąžiningumas
Tai pažadas ne tik klientams, bet ir patiems sau dirbti sąžiningai ir kokybiškai. Pripažindami įsipareigojimą savo vertybėms, mes suvokiame savo atsakomybę už atliekamą darbą ir asmeninį indėlį į bendrus rezultatus.

Lankstumas
Stengiamės kuo skubiau reaguoti į kliento problemas ir operatyviai, pasitelkdami įmonės darbuotojus pateikiame visapusišką analizę ir geriausius sprendimus.

Inovacijos
Tai nuolatinės naujovių paieškos, naujų produktų bei paslaugų kūrimas, naujos bendradarbiavimo galimybės, nuolatinis įsipareigojimas žvelgti į priekį ir aplenkti laiką. Pripažindami inovacijas savo vertybe, mes nuolat atveriame naujus horizontus ir kuriame galimybes užuot jomis apsiriboję.

Patikimumas
Šioje srityje dirbame daugiau nei 20 metų ir esame sukaupę didelę profesinę patirtį. Taip pažadame klientams suteikti profesionalų aptarnavimą ir kokybę, pateisinančią Jūsų lūkesčius.